Call Of Duty: Warzone ban dalgası

Call Of Duty: Warzone ban dalgası boyunca sürekli olarak hilecileri engelliyor. Firma daha önce yaptığı gibi, bu sefer de 13.000 hileciyi engelledi.


Activision bir kez daha Call of Duty: Warzone dolandırıcılarını cezalandırdı. Geliştirici Raven Software, popüler battle royale oyununda 13.000 hesabı daha yasakladı. Call Of Duty: Warzone ban dalgası boyunca sürekli olarak hilecileri engelliyor. Firma daha önce de Call of Duty Warzone hile kullananlardan 20.000 kişiyi topluca engellemişti.

Call Of Duty: Warzone ban: Hilecilere geçit yok

Stüdyo, kimlerin hangi sebepten ban yediğine dair ayrıntılı bilgi vermedi, ancak bunun, Raven'ın ortadan kaldırmak istediği hile veya başka bir kötü davranış biçimi nedeniyle olduğunu varsayabiliriz. Geçen haftaki banlamanın ardından, Raven, çevrimiçi oyunda dolandırıcıları ve diğer kötü huylu oyuncuları ayıklamaya devam etme sözünü yerine getirdi.

Warzone'da hilecileri ortadan kaldırmak, Raven ve Activision için devam eden bir savaş oldu. Stüdyo, bu yılın başlarında 300.000'den fazla hesabı zaten yasakladığını ve düzenli olarak yeni yasaklama dalgalarının geldiğini duyurdu.

Warzone'da milyonlarca oyuncu var. Bu büyüklük ve ölçekteki bir oyunda, diğer oyuncuların deneyimi mahvetmeye çalışan kötü niyetli oyuncular her zaman olacaktır. Ama yapımcı ve yayıncı firmalar da bunu engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Activision, Warzone'dan gelen pislikleri temizlemekle meşgul. Şirket gelecekte aşağıdaki önlemleri uygulayarak bunu yapmaya devam edecek.

Warzone Ban sistemi daha da gelişiyor

  • Dahili hile önleme yazılımındaki geliştirmeler

  • Ek algılama teknolojisi

  • İzleme ve uygulamaya adanmış yeni kaynaklar ekleme

  • İlerleme konusunda düzenli iletişim güncellemeleri;

  • Hile sağlayıcıları için sıfır tolerans

  • Tutarlı ve zamanında yasaklar

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör